Biblioteka informacji

Najciekawsze informacje dostępne w sieci.

Pomoc w odbiorze technicznym mieszkania od dewelopera

brak komentarzy

Zakupienie własnościowego mieszkania jest jedną z najważniejszych wyborów w naszym życiu.  Decyzja ta wiąże się też z zainwestowaniem kilkuset tyś. pln w kupienie mieszkania oraz dodatkowo co najmniej kilkudziesięciu w jego remont. Wykonanie generalnego remontu jest bez wątpienia kosztowne, a może być o wiele droższe.

Warto zatem na odbiór mieszkania wybrać się z ekspertem, który wyłapie wszystkie błędy dewelopera.. O ile podpiszecie odbiór techniczny mieszkania od dewelopera Szczecin, to nie będziecie mogli składać w późniejszym czasie żadnych reklamacji. Warto więc pojawić się na spotkaniu z ekspertem, który doskonale wyłapie wszystkie usterki dewelopera. W takiej sytuacji będzie on zobowiązany od zmniejszenia ceny mieszkania albo do zaprojektowania dodatkowych prac remontowych.
Za specjalistę, który wybierze się z wami na odbiór mieszkania od dewelopera Szczecin będziecie musieli oczywiście zapłacić. Warto jednakże zainwestować w eksperta kilkaset pln, ażeby uniknąć dodatkowych kosztów remontu, wręcz na kilkanaście tyś. pln. Niestety, niemniej jednak coraz częściej słyszy się o krzywo postawionych ścianach lub suficie. Dla każdego nowego posiadacza mieszkania oznacza to w praktyce wydanie co najmniej kilku tysięcy dodatkowo, aby doprowadzić mieszkanie do idealnego stanu. Tych pieniędzy nigdy nie powinniście byli wydać, dlatego warto wykazać się odrobiną sprytu i omówić się na spotkanie z deweloperem wraz ze specjalistą, który w ciągu kilku minut wykryje wszystkie ewentualne błędy.

Źródło informacji: sprawdzenie mieszkania przed odbiorem Szczecin.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.