Biblioteka informacji

Najciekawsze informacje dostępne w sieci.

Rasowe koty 

brak komentarzy

Koty są zdecydowanie jednymi z najpopularniejszych domowych zwierząt w naszym kraju. Nic dziwnego, gdyż są rzeczywiście urocze , a dodatkowo wspaniale umieją umilić dzień dla nas i naszych dzieci. Jeśli od wielu lat marzyliście o zakupieniu swojego, norweskiego kotka, to zdecydowanie ma co jak najszybciej podjąć się tej inwestycji.

Koty rasowe są niestety dość drogie i za wspaniałego koteczka będziecie musieli zapłacić od kilkuset to wręcz kilku tysięcy pln. Dokładna cena jest trudna do oszacowania, gdyż uzależniony jest od rasy oraz od jakości hodowli.
Profesjonalna hodowla kotów, która troszczy się o swoich podopiecznych ma troszkę wyższy cennik. Są to jednakże koty wyhodowane w szczęśliwym i wspaniałym domku, co wbrew pozorom bardzo wpływa na ich zachowanie. Wielu weterynarzy twierdzi, że okres dzieciństwa dla małego kotka jest istotny i wpływa na jego późniejsze zachowanie. Za rasowe, przepiękne koty płacimy de fakto wiele, dlatego zdecydowanie ma co z dużą uwagą sprawdzić hodowlę, z której macie plan adoptować wspaniałego kotka. Niedługo będzie to przecież wasz nowy członek rodziny, dlatego musicie być pewni, że posiadał on szczęśliwe dzieciństwo i będzie potrafił zachować się odpowiednio przy waszym dziecku. Warto też zwrócić uwagę na rodowód waszego koteczka. W końcu za rasowe koty płacimy de fakto ogromne pieniądze i warto z dużą uwagą sprawdzić jego dokumenty. O ile zamierzacie kupić i przygarnąć norweskiego kota leśnego, to warto poprosić o zademonstrowanie wszystkich dokumentów udowadniających jego czystą rasę. 

Źródło: koty norweskie leśne wrocław.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.