Biblioteka informacji

Najciekawsze informacje dostępne w sieci.

Tworzenie gazetki

brak komentarzy

Z plików PDF można w bardzo intuicyjny sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w ogromnej liczbie przypadków stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Należy do tego zakupić tylko specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy mieć wówczas wrażenie, jakbyśmy mieli zwyczajną gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednak na tyle interesująca, że ludzie chętnie decydują się na to, aby ją stosować w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować także inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję towarów i tak dalej (sprawdź: jquery flipbook). PDF to flipbook jest rozwiązaniem dość łatwy w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to więc jakiś duży wydatek, natomiast taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest z całą pewnością bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w teraźniejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to stosuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty zawsze cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania bardzo często z tego korzystają.

Zobacz również: pdf flipbook.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.